Hizmetlerimiz

page2_img1

FİLİZ EKME (KİMYASAL ANKRAJ)

Bu sistemle , kimyasal epoksi kartuş kullanarak bina güçlendirme alanında kolon ,kiriş ,perde beton bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat ,sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

page2_img1

DERZ VE ASFALT KESME

Kapı kesimleri , perde beton kesimleri , pencere kesimleri , kolon ve kiriş kesimleri , havalandırma boşlukları , asansör boşlukları , merdiven kesimleri gibi uygulamalar mevcuttur.

page2_img1

KONTROLLÜ BİNA YIKIMI

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması , deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşaa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz (kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

page2_img1

KAROT BETON DELME

Çeşitli amaçlarla , karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız , yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

page2_img1

DUVAR KESME

Hidrolik ve elektrikli kesme makinesi ile donatılı veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, dikey, yatay ve 180º açı ile 72 cm kalınlığa kadar olan betonlar kesilebilir.